5 טיפים לבחירת חברת ניקיון מדהימה!

מחפשים חברות ניקיון מקצועיות? ריכזנו עבורכם את בעלי המקצוע והחברות המומלצים ביותר, כאלו שיודעים לשלב בין מקצועיות גבוהה, שירות אדיב ועמידה בתו האיכות הנוקשה של "המקצוענים", הזמינו עכשיו:

לבחור חברת ניקיון רצינית וטובה אשר עונה על כל הקריטריונים שלכם זוהי החלטה הדורשת הרבה מהלכים מקדימים. קיימים לא מעט דיירים ולקוחות שהתאכזבו מביצוע עבודת החברה ויתרה מכך- נגרמו בעיות עקב העבודה הלקויה. המטרה היא להשאיר את מקומכם מצוחצח כחדש מהניילונים ולקבל את הטיפול המקצועי ביותר!

בעזרת הטיפים הבאים תוכלו לדעת ולהכיר את התחומים אליהם צריך להעניק תשומת לב לפני החלטתכם הסופית. בכל נושא מוצגים הסברים ודוגמאות מפורטות כדי שתכירו כיצד לדעת אם חברת הניקיון שהינכם בודקים לגביה היא החברה שאתם מעוניינים בה באמת.

 

ניסיון מקצועי

חשוב לשים לב שחברות הניקיון אכן מקצועיות ויסודיות בבחירת עובדי החברה. במה זה מתבטא? קודם כל, בבחירת העובדים עצמם ובצורת עבודתם. עד כמה הם יסודיים בעבודת הניקיון, באילו חומרי ניקוי הם משתמשים\האם הם לקויים.

בכדי שתוכלו לסמוך על אותה חברה ולהפיק את המיטב משירותיה, תצטרכו לשים לב לפרטים אלו ולא ליפול בין הכיסאות. אוסיף שחשוב לבדוק אם לעובדי החברה יש רשות חוקית לחיות ולעבוד בארץ, אם מדובר בהעסקת זרים, קיים בהחלט חלק באחריותכם לוודא זאת ולא להסתכן.

בהירות וביטחון

בנוסף, ברוב המקרים אתם תצטרכו להשאיר את הרכוש שלכם בידי צוות הניקיון. למשל, מפתחות לבית או כל ציוד רלוונטי נוסף אשר יופקד בידי עובדי הניקיון. חשוב לבדוק עם חברת הניקיון לפי איזה פרמטרים הם מגייסים את העובדים. אותה חברה צריכה להיות מוכנה למסור את המידע הרלוונטי לכם ולהיות אמינים.

כמו כן, כדאי למצוא חברה ששירות הלקוחות שלה מקצועי והמענה הינו מהיר. חשוב לשים לב שדרכי יצירת הקשר עמה הן רבות והמענה על השאלות ברמה גבוהה וברורה. כך תוכלו לקבל את המידע הרלוונטי ביותר בשבילכם.

 המלצות

בהמשך לטיפ הראשון בנושא המקצועיות של החברה, מומלץ לקבל כמה שיותר חוות דעת שונות מלקוחות קודמים על החברה, אופן עבודתה והעובדים עצמם. חפשו כתבות בעלות ביקורות שונות על אותה החברה וטוקבקים רלוונטיים ברשתות חברתיות.

אם באפשרותכם ליצור קשר ולבצע שיחות טלפון עם אותם לקוחות ישירות, מבורך גם כן. המטרה היא שתקבלו כמה שיותר פיסות מידע מכל גורם אפשרי בכדי להרכיב לעצמכם פרופיל מלא על החברה. כך תדעו על מה לשים לב יותר או פחות. אציין גם שעליכם לקחת בחשבון ביקורות פחות חיוביות. תתעניינו ותשאלו על חוסר הנעימויות שבדיעבד גרמו לאותו לקוח להתחרט על בחירת אותה חברת הניקיון. אל תתפשרו על כך בעצמכם.

ההמלצות הן הדרך הטובה ביותר לגלות לעומק מהי איכות העבודה של אותה חברת ניקיון ומול מי אתם עומדים. כך תכירו מקרוב את היבט הלקוחות הקודמים אשר עבדו עם אותה חברה וחוו אותה, לא תצטרכו להסתמך רק על הפרסום השיווקי העצמי שלה. השוו בין ההמלצות והביקורות שהינכם מקבלים ותבצעו איזון בין כל חוות הדעת שתקבלו. השתדלו להגיע למסקנה מסכמת וברורה.

רלוונטיות הצרכים שלכם מהחברה

בשלב בו סיננתם את מיטב החברות בעיניכם מההיבט מקצועי, חשבו על הרלוונטיות של החברה למענכם. בסופו של דבר המטרה היא לשכור עובדי ניקיון שיבצעו את העבודה המתאימה לכם בצורה הטובה והמספקת ביותר. שימו לב האם אותה חברה עומדת בדרישות שלכם לניקיון אותו תרצו שיבצעו?

האם החברה מבצעת סוג כזה או אחר של עבודת ניקיון ספציפית שאתם מחפשים במקום הרלוונטי אליכם? במידה ולא, עד כמה קיימת גמישות מצד החברה בהחלטות נוספות שיכולות להתקיים על פי בקשתכם. חשוב שתכירו בקריטריונים הספציפיים הקיימים לאותה חברת ניקיון כאשר אתם בוחרים לשכור אותה ולהפך, שיכירו גם בסטנדרטים שלכם מהעבודה הצפויה, על מה אתם מוכנים להתפשר ועל מה לא.

אל תתביישו לשאול כל מה שעל דעתכם, עדיף לקבל את כל התשובות לפני תחילת העבודה. להתחרט ולהתאכזב מהתוצאות על בסיס חוסר התקשורת יכול להוביל לאי נעימויות. אל תהססו להיפטר מדאגות כאלו או אחרות מראש.

מחיר ראוי

לאחר החישובים הראויים בעיניכם לבחירת חברת הניקיון, חישבו את ההוצאה הכלכלית שבדבר. האם עבודת הניקיון המתבקשת מתיישבת נכון במחיר המבוקש מצדכם? אל תבחרו בהכרח את חברת הניקיון שמציעה את המחירים הזולים ביותר. קיים רף מסוים במחירים של חברות הניקיון. השתמשו בו ואל תתעלמו ממנו בשל הצורך להשיג את החברה הזולה ביותר ולהיות גאים שחסכתם או הרווחתם.

אם מציעים לכם מחיר זול במיוחד, בדקו על מה מדובר. חברת ניקיון מקצועית אשר מעסיקה עובדים איכותיים לרוב לא תצטרך לשבור את המחירים בשוק הרגיל.

5 טיפים לבחירת חברת ניקיון מדהימה!

הכירו בטעויות, אך גם למדו להשתפר

כמו בכל בחירה, לפעמים לא מצליחים להגיע לכל הציפיות שתכננו לה מלכתחילה. חלק מתהליך הבחירה בחברת הניקיון שלכם, היא הצורך לסמוך על עצמכם ועל העבודה שעשיתם בחיפוש אחריה. קורה שטועים ומבינים את ההשלכות רק לאחר ביצוע העבודה, כך לומדים להמשך ומשתפרים. חשוב לתת מרחב עבודה לחברה שאותה בוחרים לשכור. סמכו על עצמכם שבחרתם בעובדים מקצועיים אשר יודעים את העבודה.

המחקר שביצעתם בכדי למצוא את הטובים ביותר יפעיל עבודה משותפת ותיאום ציפיות נכון ביניכם לבין החברה. כך גם ימנעו בעתיד כמה שיותר טעויות. מעבר לכך, במידה והעבודה בוצעה כראוי והינכם מרוצים מהחברה, תפרגנו לאותם עובדים ששכרתם. שתפו ביקורת טובה ובונה לאותה חברה שתמשיך להרחיב את אופקיה אצל לקוחות נוספים.

טיפים אלו אמורים לכוון אתכם לתיאום הסטנדרטים ביניכם לבין חברת הניקיון אותה אתם מחפשים. היעזרו ואגרו כמה שיותר מידע רלוונטי בכדי שבסוף התהליך והבחירה, תצאו מרוצים, מסופקים והכי חשוב – נקיים!

 

5 טיפים לבחירת חברת ניקיון מדהימה!
מה היה לנו עד כה?