ניקוי מרצפות בחולון

מחפשים ניקוי מרצפות בחולון? ריכזנו עבורכם את בעלי המקצוע והחברות המומלצים ביותר, כאלו שיודעים לשלב בין מקצועיות גבוהה, שירות אדיב ועמידה בתו האיכות הנוקשה של "המקצוענים", הזמינו עכשיו:

הלהיט בניקיון - משרדים בלבד
מאור יחזקאל

הלהיט בניקיון - משרדים בלבד

נבדק לאחרונה 18.02.2024
4.69
13
חוות דעת
התמחויות: ניקיון משרדים בלבד , ניהול ואחזקת מבנים , פיקוח קפדני הפועל בשטח , צוות ניקיון העובר הכשרה והדרכה , אחריות מלאה על כל עבודה , עמידה בלוחות זמנים , יחס אישי וחם לכל אחד
איהם - ניקיון וכוח אדם
מוניר אבו עאבד

איהם - ניקיון וכוח אדם

נבדק לאחרונה 15.02.2024
4.76
74
חוות דעת
התמחויות: ניקיון לפני אכלוס (לדירות ריקות) , ניקיון משרדים (חד פעמי/קבוע) , ניקיון מדרגות(בניינים) , שטיפת חניונים , אחזקת מבנים , ניקיון משרדים (חד פעמי/קבוע) , עובדים 24/7 , עבודות פוליש
יד קלין ניקיון משרדים
יעקב דרחי

יד קלין ניקיון משרדים

נבדק לאחרונה 18.02.2024
5
9
חוות דעת
התמחויות: ניקיון משרדים , נותן שירות למשרדים בלבד  , עמידה בלוחות זמנים , מכשירים מתקדמים , מחירים הוגנים , אחריות מלאה על כל עבודה
מקור הפוליש
שרון חנינה

מקור הפוליש

נבדק לאחרונה 01.02.2024
4.38
112
חוות דעת
התמחויות: ניקוי ללקוחות פרטיים ועסקיים , לא מעסיקים עוזרות בית , ניקוי דירות לאחר שיפוץ , ניקוי דירות מרוהטות , הברקה קריסטלית המראה הרטוב , ליטוש אבן ושיש וחידוש מדרגות , ניקוי שטיחים , ניקוי חלונות , ניקוי חלונות בגובה ע"י מכונות אוסמוזה , פוליש ווקס
שפיץ הניקיונות - אחזקות וכוח אדם
אגרונוב גרמן

שפיץ הניקיונות - אחזקות וכוח אדם

נבדק לאחרונה 19.02.2024
4.8
5
חוות דעת
התמחויות: ניקיון משרדים שוטף , ניקיון חברות ומוסדות , ניהול ואחזקת מבנים , ניקיון לפני ואחרי שיפוץ , עמידה בזמנים , יחס אישי לכל לקוח , ניקוי חדרי מדרגות
Nd ניקיון משרדים ובניינים
נועם גל

Nd ניקיון משרדים ובניינים

נבדק לאחרונה 15.02.2024
5
5
חוות דעת
התמחויות: כל עבודות הנקיון/לא נותן שירות למשק בית! , נקיון משרדים , שירות אמין ומקצועי , צוות מיומן ואחראי , עמידה בלוחות זמנים , אחריות על כל עבודה , ניקיון דירות אחרי שיפוץ , בניינים עד 7 קומות
טוטאל קלין
יאיר דוידוף

טוטאל קלין

נבדק לאחרונה 19.02.2024
4.89
9
חוות דעת
התמחויות: שירותי ניקיון ברמה המקצועית ביותר תחת צוות מיומן ומתן הסבר מדויק על אופי העבודה , ניקיון משרדים , ניקוי חלונות , ניקוי שטיחים , שירותי ניהול , שירותי אחזקה , אחזקת מבנים , ניהול בניינים , אנו דוגלים בשירות מסור ואחראי ועומדים בלוחות הזמנים , חיטוי וריסוס לקורונה
בניינים ניהול ואחזקת מבנים בע
כפיר שרון

בניינים ניהול ואחזקת מבנים בע"מ

נבדק לאחרונה 14.02.2024
4.8
5
חוות דעת
התמחויות: נקיון מפעלים , ניקיון משרדים , ניקיון שטחי מסחר , ניקיון חניונים , ניקיון אולמות תצוגה , ניקיון דירות לפני איכלוס ואחרי שיפוץ , עמידה בלוחות זמנים , אחריות מלאה על כל עבודה , מחירים הוגנים

בין אם אתם מחפשים אחר חברת ניקוי מרצפות לבית או למשרד, אתם צריכים לבחור בחברת הניקיון האיכותית ביותר שתמצאו. ולו בגלל העובדה שניקוי לא מקצועי – יכול לגרום אפילו לנזקים. בואו נדבר על כל מה שצריך לדעת לפני הזמנת אנשי ניקוי מרצפות בחולון.

רגע לפני שאתם מזמינים חברת ניקיון מקצועית למרצפות בחולון, אתם צריכים לוודא שאכן ניתן ואפשרי לסמוך על אותה חברת ניקיון. תוודאו כי מדובר בחברת ניקיון מומלצת לניקיון מרצפות, וזאת תוכלו לעשות בעזרת האינטרנט. פשוט תגוללו בגוגל את שם החברה, כמו למשל חברת המנקים החרוצים – ניקיון מרצפות. אם אתם רואים שלא עולות לכם תוצאות חיפוש שליליות וזועמות, כנראה שהכול בסדר. ויחד עם זאת, יהיה אפשרי לבצע עוד בדיקות מסוימות. בואו נדבר עליהן.

ניקוי מרצפות
ניקוי מרצפות

כיצד נוודא כי חברת הניקיון מומלצת ומהימנה?

אם אתם רוצים לבדוק את מהימנות חברת הניקיון שלכם, אתם יכולים לעשות באמצעות מה שנקרא "רשימת לקוחות ממליצים". לכל חברת ניקיון אמורה להיות רשימה שכזו, משהו שאפשר לבקש ממנה דרך הטלפון או במייל.  אם חברת הניקיון מסרבת למסור לכם את הרשימה מהסוג הזה, ייתכן שמשהו שם לא לגמרי כשר. במקרים אלו, יהיה מומלץ לאתר חברת ניקיון אחרת ולהסתייע בה. כמו כן, יהיה תמיד כדאי לבדוק את ותק החברה בשוק.

חברת ניקוי מרצפות מקצועית
חברת ניקוי מרצפות מקצועית

כמה זמן החברה כבר פועלת בתחום הניקיון?

אם החברה קיימת שנה-שנתיים, לא בטוח שהיא מספיק מקצועית בכדי לטל במרצפות שלכם. בפועל, שיטות הניקוי משתנות בהתאם לסוגי המרצפות. וככה גם רלוונטי לגבי חומרי הניקוי. אם אתם מעוניינים לצלוח את פרויקט הניקוי של המרצפות ללא נזקים, יהיה צורך להתאים בין הפרמטרים השונים שציינו כאן למעלה.

במידה שלא מתאימים נכון בין חומרי הניקוי, שיטות הניוקי וסוג המרצפות, חלילה יכול להיגרם נזק לרצפה. אנו מדברים על נזקים כמו שריטות על המרצפות, חריטות, חורים ואפילו שבר של מרצפות. אל תיפלו לידיהם של חובבנים, בטח לא לידיהם של חברות ניקוי חובבניות.

כמה זמן החברה כבר פועלת בתחום הניקיון
כמה זמן החברה כבר פועלת בתחום הניקיון

חברה ותיקה בתחום ניקוי מרצפות בחולון היא מהימנה יותר בד"כ

אם החברה עוסקת בתחום ניקוי המרצפות כבר שנים, סביר להניח שהיא מקצועית דיה כדי לטפל גם במרצפות שלכם. ודבר נוסף שאנחנו רוצים שתיקחו בחשבון – מחיר ניקוי מרצפות והוזלת עלויות. בימינו האינטרנטיים זה די קל להוזיל א עלויות פרויקט הניקוי שלכם.

אתם צריכים סך הכול לאתר מספר חברות ניקיון, לבקש מהן הצעות מחיר וללכת על האטרקטיבית ביניהן. אבל יחד עם זאת, גם חשוב לזכור שלפעמים שירות מקצועי ומהימן – עולה יותר כסף. אם אתם נדרשים לשלם מחיר מאוד זול על שירות ניקוי המרצפות שלכם, ייתכן שמדובר בחברה חובבנית שמנסה להשתפשף על הגב שלכם. אל תתנו לזה לקרות.

ניתן לפנות לחברה ותיקה בתחום ניקוי מרצפות
ניתן לפנות לחברה ותיקה בתחום ניקוי מרצפות

אל תסתייעו בחברות שגובות מחירים גבוהים ביחס למומלץ בשוק

כמובן שגם עדיף לא לשלם יקר מדי על שירות ניקוי רצפה עם מרצפות. ההמלצה היא לשלם טווח ביניים, אותו אפשר לברר דרך האינטרנט. פשוט תקלידו בגוגל מונחים כמו "מחירון מומלץ לצרכן לניקוי מרצפות בחולון". תוכלו לגלות אתרים ייעודיים שמאפשרים לכם להשוות מחירים, לברר מחירים, לקבל הצעות מחיר ועוד.

לאחר שתקבלו מספר הצעות מחיר מחברות ניקיון מקצועיות, תוכלו לבחור בזו שהכי אטרקטיבית. ועוד טיפ חשוב מאיתנו – תמיד תבדקו שמדובר בחברת ניקיון רשומה ומורשית. ישנם לא מעט נוכלים ועבריינים שמחפשים תירוצים להיכנס לבתים של אנשים. הם מתחזים לאנשי ניקיון, סוקרים את הבית שלכם ועשויים לחזור אחר כך לפרוץ אותו. אם כך, יהיה חשוב לבדוק את מהימנות והסמכות חברת הניקיון.

למידע נוסף: 5 טיפים מומלצים להשוואות מחירי חברות ניקיון

 

טיפים לבחירת חברת ניקוי מרצפות בחולון מקצועית

דבר נוסף שחשוב לזכור, יהיה חשוב גם לבדוק באילו שיטות ניקוי חברת הניקיון עומדת להשתמש. אם היא עומדת להשתמש במכונות ניקוי עוצמתיות של פוליש וקס ותבצע חידוש מרצפות, יהיה חשוב לברר שאכן ניתן להשתמש במכונות האלו על המרצפות שלכם. אם לא, עדיף יהיה להימנע מנזק פוטנציאלי.

ולבסוף, הדבר הכי חשוב – אחריות על עבודת הניקוי. תוודאו שאם חלילה נגרם נזק במהלך עבודת ניקוי המרצפות, חברת הביטוח מכסה אתכם. כל חברת ניקוי מקצועית אמורה להיות מבוטחת בחברות הביטוח השונות, ככה שיהיה כדאי לברר זאת מראש. אם יש צורך, אפילו תטלפנו לחברת הביטוח לשם וידוא.

למידע נוסף: איך עושים חידוש רצפה?

טיפים לבחירת חברת ניקוי מרצפות
טיפים לבחירת חברת ניקוי מרצפות
אם אתם רוצים לבדוק את האמינות של חברת הניקיון לפני שאתם מזמינים, אתם יכולים לקורא באינטרנט על "רשימת לקוחות ממליצים" לכל חברת ניקיון אמורה להיות רשימה כזו, וגם תמיד ניתן לבקש שיעבירו לכם במייל או בטלפון.
נדע לפי מספר מרפמטים, בראש ובראשונה אתם תמיד יכולים לשאלות את החברה כמה זמן היא פועל בשוק ואיזה ניסיון היא יכולה להביא איתה, ישנה אפשרות נוספת שזה לבדוק באתרי אינטרנט אם יש לאותה חברה ביקורות על עבודות קודמות שהיא ביצעה בניקוי מרצפות.
מה היה לנו עד כה?