פוליש לבית 

מחפשים פוליש לבית? ריכזנו עבורכם את בעלי המקצוע והחברות המומלצים ביותר, כאלו שיודעים לשלב בין מקצועיות גבוהה, שירות אדיב ועמידה בתו האיכות הנוקשה של "המקצוענים", הזמינו עכשיו:

בעוד שישנן חברות פוליש מקצועניות אמיתיות בשוק, ישנן גם חברות פוליש לבית עם פחות ניסיון מקצועי. אם אתם מוסרים את גורל המרצפות שלכם לידיהן של חברות הניקוי, אתם חייבים לוודא את מקצועיות החברה. בואו נדבר על כל מה שצריך לדעת. 

מחפשים אחר חברת ניקוי מומלצת לפוליש בבית ולא מוצאים אחת? אם כך, ייתכן שאתם מחפשים אחר חברה מקצוענית ולא מוכנים להתפשר על כך. אתם צודקים מבחינה צרכנית וגם בבחינה הפרקטית של העניין. בפועל, חברת ניקוי חובבנית יכולה לגרום לנזק במרצפות הבית.

וכמובן שאנחנו מעוניינים להימנע מנזק במרצפות בעקבות עבודת פוליש לא מוצלחת, אז הנה כל הטיפים החשובים בנושא. חברת המנקים החרוצים ריכזה עבורכם מדריך פוליש לבית מקיף. 

 

כיצד מבצעים פוליש לבית בצורה מקצועית?

בכדי לבצע פוליש לבית בצורה מקצועית, קודם חשוב להבין באילו סוגים של מרצפות מדובר. פוליש לבית ניתן לביצוע על מרצפות כמו גרניט ופורצלן, אבן, מרצפות שיש, מרצפות אבן ירושלמית ועוד. בין אם אתם מעוניינים לבצע פוליש במרצפות מסוג כזה או אחר, בכל מקרה קודם כל צריך לבדוק את סוג המרצפות שיש לכם בבית.

בין אם מדובר במרצפות מסוג כזה או אחר, בדרך כלל השלב הראשוני יהיה חידוש המרווחים בין המרצפות. המרווחים האלו נקראים גם "גופות". הגופות מלאות כמעט תמיד בדבק, והדבק הזה לרוב יהיה צבוע בצבעים של המרצפות. במקרים מסוימים, הוא יהיה צבוע בצבעים אחרים מתוך החלטות עיצוביות כאלו ואחרות.

כיצד מבצעים פוליש לבית בצורה מקצועית? 5

 

חידוש מרצפות בעזרת פוליש

בשלב הראשון של פוליש לבית, יהיה כדאי להסיר את הדבק הישן בין המרצפות בבית. לאחר שמסירים את הדבק בין המרצפות, יהיה חשוב למלא דבק חדש ואיכותי בגופות בכדי לחזק מחדש את ההדבקה של המרצפות האחת לשנייה. כעת יש להמתין כמה שעות (5-6 שעות לפחות) עד שהדבק יתייבש.

לאחר שהדבק מתייבש (מומלץ להמתין 24 שעות ברך כלל), יהיה אפשרי לגשת לשלב המרכזי, שהוא פוליש בעזרת מכונות פוליש מקצועיות. שימו לב, הדרך היחידה לצלוח נכון את הפוליש בבית היא בעזרת מכונות פוליש מקצועיות. אם אתם שוקלים לבצע פוליש בעזרת נייר זכוכית, אתם טועים טעות מרה. זה יסתיים בנזק למרצפות כנראה.

 

כמה יעלה לי לבצע פוליש בכל הבית או במקום העבודה?

כמו שאתם בטח כבר יודעים, לכל שירות יש כיום מחיר ממוצע ומומלץ לצרכן. למשל, פוליש וקס יעלה לכם בערך 8 ₪ – 10 ₪ למטר רבוע. כמו כן, פוליש קריסטלי יעלה לכם בערך 15 ₪ – 20 ₪ למטר רבוע. צריכים מריחת סילר על המרצפות? מחיר מריחת סילר על מרצפות נע בין טווחי מחירים של כ-25 ₪ – 35 ₪.

אם אתם יודעים מה גודל הבת שלכם, פשוט תכפילו את המטרים הרבועים בעלות ביצוע הפוליש. כך תוכלו לדעת בדיוק כמה יעלה לכם לבצע פוליש לבית קומפלט. ואם כבר מדברים על מחירים לביצוע פוליש לבית, בואו נדבר גם על הוזלת המחירים האלו.

כמה יעלה לי לבצע פוליש בכל הבית או במקום העבודה? 5

 

כיצד אפשר להוזיל עלות פוליש לבית?

מעוניינים להוזיל מחירי פוליש לבית? אנחנו מזמינים אתכם לערוך השוואת מחירים בין חברות ניקוי שונות, להגיע להצעה הכי אטרקטיבית ואחר כך לפנות אלינו. חברת המנקים החרוצים מספקת שירותי ניקוי במחירים אטרקטיביים במיוחד, כולל פוליש לבית ופוליש לבית העסק.

אנחנו משתדלים להיות אטרקטיביים במיוחד במחירינו, ככה שאתם מוזמנים לגשת אלינו עם ההצעות הכי אטרקטיביות שתמצאו. חברת המנקים החרוצים תעשה מה שביכולתה בכדי להוזיל את העלויות עבורכם עוד יותר. ובמקביל, כמובן שלעולם אנחנו לא מתפשרים על מקצועיות שירותי הפוליש שלנו.

 

כל שירותי הניקוי והפוליש תחת קורת גג אחת

בין אם אתם צריכים שירות ניקוי סוג כזה או אחר, פנו אלי דרך אתר האינטרנט וקבלו פרטים נוספים. חברתנו עובדת שנים רבות בתחום הניקוי, הפוליש והתחזוקה של בתים פרטיים, ארגונים, מוסדות ועוד. אנו נוכל לספק לכם את כל שירותי הניקוי תחת קורת גג אחת ובמקצועיות ללא דופי.

אם אינכם בטוחים איזה סוג של מרצפות יש בביתכם, אנו נשלח צוות מקצועי שיאבחן את סוג המרצפות ויתאים לכם את שיטת הפוליש הטובה ביותר לכם. כמו כן, אצלנו תוכלו לקבל אחריות על עבודת הפוליש לבית שלכם.

פוליש לבית 

פוליש לבית 
מה היה לנו עד כה?