ניקוי מסעדות

מחפשים ניקוי מסעדות? ריכזנו עבורכם את בעלי המקצוע והחברות המומלצים ביותר, כאלו שיודעים לשלב בין מקצועיות גבוהה, שירות אדיב ועמידה בתו האיכות הנוקשה של "המקצוענים", הזמינו עכשיו:

בין אם בבעלותכם מסעדה קטנה או מסעדה גדולה יותר, בכל מקרה יהיה חשוב לשמור על הניקיון ולשמר אותו על הצד הטוב ביותר. ואם אתם צריכים חברת ניקיון מומלצת לניוקי מסעדה, הגעתם למקום הנכון. הנה כל המידע שאתם מחפשים אחריו. 

אם אתם מחפשים אחר חברת ניקיון מקצועית למטרת ניקוי מסעדה, אתם מחפשים אחר אנשי ניקוי ללא פשרות ובמקצועיות מוחלטת. אנו מזמינים אתכם להכיר את המנקים החרוצים – ניקוי מסעדות בכל הארץ. בין אם אתם צריכים תחזוקת ניקוי קבועה למסעדה, או שמא אתם צריכים ניקוי יסודי כללי חד פעמי, אנחנו כאן עבורכם.

וכדי לוודא כי העבודה מתבצעת על צדה המוצלח ביותר, הכנו עבורכם את המדריך הבא לניקוי מסעדות. בואו נתחיל עם חומרי הניקוי ושיטות הניקוי של חברת הניקיון. הנה כמה דגשים חשובים:

 

חומרי הניוקי ושיטות ניקוי מקצועיות לניקוי מסעדה

אם אתם צריכים שירות של חברת ניקיון מקצועית, אתם במקביל גם צריכים לדעת שהיא משתמשת בחומרי הניקוי היעילים ביותר. כמו כן, יהיה חשוב להתעניין בסוג חומרי הניקוי. האם מדובר בחומרי ניקוי כימיים? אולי חומרי ניקוי ירוקים-אקולוגיים?

כך או כך, יהיה חשוב לקבל מראש את כל המידע בכדי שתוכלו לחשב את צעדיכם הבאים. לדוגמה, אם מדובר בחומרי ניקוי כימיים מאוד חזקים, ייתכן שתצטרכו לסגור את המסעדה ליום עסקים בודד. יחד עם זאת, לא כל בעלי המסעדות אכן יהיו מוכנים לסגור את המסעדה עבור ניקוי, ובצדק.

 

האם חובה לסגור את המסעדה בכדי לנקות אותה?

אם אתם לא מעוניינים להפסיק עסקים בעקבות ניקוי מסעדה שמצריך את הריקון שלה, אתם יכולים לנקות את המסעדה בלילה. חברת ניקיון מקצועית אמורה לעבוד גם בשעות הלילה, מאחר שישנם עסקים שלא יכולים להרשות לעצמם להעביר את בית העסק ניקיון במהלך היום.

אם אתם נמנים בין העסקים האלו, חברת הניקיון בדרך כלל גם לא תגבה ממכם אקסטרה שירות על עבודה בשעות הלילה. בפועל, בעסקים רבים שעות הלילה יהיו השעות האולטימטיביות לניקיון יסודי. באשר למחירים של ניקוי מסעדות, מחיר ניקוי מסעדה נע בין טווחים של מאות שקלים בודדים.

 

כמה עולה לנקות מסעדה גדולה?

אם המסעדה גדולה מאוד וכוללת גם ניקוי של מכשירי חשמל תעשייתיים, כמובן שהניקוי יהיה יקר יותר. מסעדות לפעמים מכילות בתוכן מקררים תעשייתיים ענקיים, תאי הקפאה, מכשירי בישול ומטבח תעשייתיים ועוד.

המכשירים במסעדה בדרך כלל יצריכו הבנה מסוימת בניקוי שלהם, אחרת עשויים אפילו להיגרם נזקים למכשירים. וזה מביא אותנו לנקודה הבאה שלנו. שימו לב, תמיד יהיה כדאי לוודא כי לאותה מסעדה שאתם נעזרים בה יש ביטוח. אם חברת הניקוי מבוטחת בחברות הביטוח, גם אם ייגרם נזק במסעדה, יהיה עם מי לדבר. בפועל, הדבר האחרון שאתם צריכים זה נזק שנגרם במסעדה ושלא יהיה מענה ביטוחי לאחר מכן.

 

מדוע חשוב להסתייע בחברת ניקוי מסעדות עם ביטוח

שלל המכשירים במסעדות עולים המון כסף, ככה שאל תתפתו לתת לידיים חובבניות להתעסק במסעדה שלכם. וכידוע, ישנן לא מעט חברות ניקוי חובבניות בשוק, ככה שתבחרו אך ורק את המקצועיות ביותר. ברמת העיקרון, ניקוי מסעדות לא אמורה לקחת לכם יותר מיום עסקים אחד.

אם המסעדה היא קטנה או שמא מדובר בבית קפה, ייתכן שיהיה ניתן לנקות את המקום תוך חצי יום עסקים. ניקוי בתי קפה וניקוי מסעדות יצריך מחבר הניקיון את כל המקצועיות בשטח. למשל, במקרים שיש להסיר מכשולים שונים בכדי לבצע ניקוי יסודי.

 

האם יהיה צורך לפרק מכשירי חשמל תעשייתיים כדי לנקות?

לא פעם, יש צורך לפרק באופן זמני מכשירים תעשייתיים במסעדה בכדי לבצע באופן יסודי את הניקוי. אם חברת הניקיון היא מספיק מקצועית, היא תוכל לבצע את הניקוי, ולא משנה באילו מכשולים יהיה מדובר. אם היא לא מקצועית דיה, היא כנראה תצטרך גורם שלישי בכדי לפרק ולנתק את כלל המכשירים התעשייתיים שמפריעים לעבודת הניקוי.

בין אם אתם צריכים ניקוי מסעדה קטנה, ניקוי בית קפה או ניקיון מסעדות גדולות, בכל מקרה תנסו לקבל מספר הצעות מחיר מחברות ניקיון שונות. ככה תוכלו לבחור נכון את אנשי הניקיון שלכם, וגם במקביל לחסוך כסף על עבודת הניקוי.

ניקוי מסעדות 

ניקוי מסעדות 
מה היה לנו עד כה?