ניקיון מרפסת 

מחפשים חברות ניקיון מקצועיות? ריכזנו עבורכם את בעלי המקצוע והחברות המומלצים ביותר, כאלו שיודעים לשלב בין מקצועיות גבוהה, שירות אדיב ועמידה בתו האיכות הנוקשה של "המקצוענים", הזמינו עכשיו:

צריכים שירות של ניקיון מרפסת בבית או בבית העסק? בין אם בבית או במקום העבודה, המרפסת צריכה להיראות טוב ולספק לכם כמה דקות של הירגעות במהלך היום. ואם המרפסת מטונפת, כנראה שאף אחד לא ייהנה לשבת בה. אז הנה כמה דגשים ומידע לגבי ניקוי מרפסות. 

אם יש לכם מרפסת בבית, אתם כנראה נהנים בערב או אחה"צ מאוויר טוב בה, בעודכם ישובים עם איזו כוס של קפה טוב. וכשיש מרפסת, בין אם בבית או בבית העסק, צריך שהמרפסת גם תהיה נקייה. רגע לפני שאתם מחליטים להפשיל שרוולים ולנקות את המרפסת בכוחות עצמכם, אנחנו נמליץ לכם לקחת כמה דקות ולקרוא את השורות הבאות.

הנה כל מה שצריך לדעת לגבי ניקיון מרפסות בעזרת חברת ניקוי מקצועית, כולל מחירים ממוצעים לסוג השירות. המידע הבא בחסות צוות המומחים של חברת המנקים החרוצים – ניקוי מרפסות בכל הארץ ובכל הגדלים. 

 

כל מה שצריך לדעת על ניקיון מרפסות מקצועי

מחפשים אחר חברת הניקיון הטובה ביותר שאפשר למצוא תמורת כסף? אתם צודקים, על ניקוי מרפסת לא מתפשרים. במיוחד אם מדובר במרפסת אשר נוטה להכיל בתוכה אנשים בכל ערב. אם המרפסת מאוד משומשת ואתם מנצלים אותה, יהיה חשוב להקפיד על ניקיון תמידי ותחזוקה.

לא יהיה כדאי להמתין שבועות עד הניקיון, יהיה חשוב לתחזק את המרפסת בין ניקיון לניקיון. בפועל, זו עבודה שאתם בהחלט יכולים לבצע בעצמכם. אם אתם מעוניינים לנקות את המרפסת לבד, כמובן שתוכלו לרכוש שלל תכשירי ניקוי שונים בחנויות הטמבור והום סנטר. יחד עם זאת, כדאי לדעת שבכל בית ישנם מרכיבים מסוימים אשר ניתן לנקות בעזרתם את המרפסת שלכם. למשל, חומץ.

 

כדאי לנקות את המרפסת עם חומץ מהול במים?

חומץ ידוע בתור חומר מסיר כתמים מוצלח במיוחד, שבדרך כלל יש בכל בית. אם אתם מעוניינים לנקות את המרפסת עם חומץ, אנחנו נמליץ לכם למהול את החומץ עם מים. בראש ובראשונה, זה יחסוך לכם חומר. שנית, יהיה לכם הרבה יותר קל לנקות כאשר החומץ יהיה מדולל במים.

שלישית, החומץ פחות יריח אם הוא יהיה מהול עם מים. אם אתם לא מעוניינים לנקות את המרפסת עם חומץ, כמובן שתוכלו להשתמש בשלל תכשירי ניקוי ייעודיים לרכישה בכל חנות ניקוי. לגבי מחיר ניקוי מרפסת, מחירי ניקוי מרפסות לא אמורים לעבור את הממוצע של כ-350 ₪ למרפסת בינונית. יחד עם זאת, כל חברת ניקוי משתמשת בשיטות ניקיון קצת אחרות, מה שעשוי להוזיל או לייקר את שירות הניקוי.

כדאי לנקות את המרפסת עם חומץ מהול במים? 3

 

שיטות ניקוי מרפסות שעשויות לייקר את העבודה

אם למשל חברת הניקיון משתמשת במכונות קיטור ובמכונות ניקוי מקצועיות, סביר להניח שהתוצאות יהיו טובות יותר. ובמקביל לכך, סביר להניח גם שהשירות יעלה לכם יותר. וזו הנקודה המושלמת להדגיש את העניין הבא – אל תנסו לחסוך על שירות הניקוי שלכם.

זה אמנם נחמד לחסוך כמה שקלים בכיס על שירות הניקוי, אבל בטווח הארוך – אתם צריכים חברה מקצועית. וחברה מקצועית של ניקיון מרפסות גם בדרך כלל תגבה ממכם מחירים יותר גבוהים מהחרות החובבניות.

שיטות ניקוי מרפסות שעשויות לייקר את העבודה 3

 

המלצת השוואת מחירים בין חברות ניקוי מרפסות

המלצה שלנו, יהיה תמיד כדאי לערוך השוואת מחירים בין חברות ניקיון מרפסות מקצועיות. השוואת מחירים לניקוי מרפסת תאפשר לכם 2 דברים עיקריים. מצד אחד, אתם תוכלו להוזיל בעלויות של ניקוי המרפסת. מצד שני, אתם תוכלו לקבל המלצות על חברת הניקוי שלכם.

יש לא מעט אתרים אינטרנטיים שמאפשרים לבצע דרכם השוואת מחירים לניקיון מרפסות. במקביל להשוואת המחירים, אתם יכולים גם לסקור את האתרים ולקרוא המלצות שונות על חברות ניקוי. באופן הזה, אתם תוכלו  גם לחסוך כסף וגם לאתר את חברת הניקיון הכי מקצועית.

 

אחריות על עבודה של ליטוש מרצפות

דבר אחרון שאנחנו ממליצים לזכור – אחריות על ליטוש מרצפות, פוליש וגם וקס. אם יש לכם מרצפות יקרות ערך במרפסת, אנחנו ממליצים להסתייע אך ורק בחברת ניקוי אשר מספקת גם אחריות על העבודה שלה. אם חלילה ייגרם נזק למרצפת במרפסת, טוב שיהיה לכם אמא ואבא לפנות אליהם. כך תוכלו לקבל את השיפוי המגיע לכם כתוצאה מגרימת נזק, חלילה.

ניקיון מרפסת 

ניקיון מרפסת 
מה היה לנו עד כה?