3 דגשים לבחירת מכונת כביסה חדישה לבית

כאשר אתם ניגשים לבחור מכונת כביסה חדשה לביתכם, קל מאוד ללכת היום לאיבוד, מכיוון שיש היום המון סוגים שונים של מכונות כביסה, עם פונקציות שונות, עיצובים שונים, נוחות והתאמה במגוון דרכים. בחירת המכונה המתאימה לכם, צריכה להיעשות עם מחשבה רבה והבנה במה הם הדברים העיקריים והחשובים שאתם צריכים לשים אליהם לב כשאתם עושים את הבחירה המותאמת בשבילכם.

 

פתח המכונה

הדבר הראשון שתרצו לשים אליו לב בבחירה בין מכונות כביסה, זהו מיקום פתח המכונה. ישנן מכונות עם פתח עליון וישנן מכונות פתח בחזית, הבחירה הנכונה לכם קשורה כמובן למיקום בו אתם מתכננים לשים את המכונה. היתרון של פתח חזיתי זו הנוחות שבשימוש והעבודה שניתן כך לשים מעליה את מכונת הייבוש, אך יש לחשוב מה הדבר שיתאים לכם.

 

התאמה אישית

בחירת המכונה החדשה לביתכם, צריכה להיות בהתאמה אישית לאורח החיים שלכם ולמה שחשוב לכם שיהיה במכונה, הינה מה שאתם צריכים להתייחס אליו בהתאמה האישית.

  • משקל – שיקול חשוב בבחירתכם זה המשקל שהמכונה יכולה לשאת, ההתאמה היא בתלות למספר המשתמשים. משפחה עד שלוש נפשות תוכל להסתדר עם חמישה או שישה ק״ג, ואילו משפחה גדולה יותר עדיף לה בין שבעה לשמונה ק״ג. תכניסו בחשבון גם את הנטייה להחלפת מצעים, מה שגם משפיע על כמות הכביסות והמשקל שתרצו.
  • טיימר – החשיבות של טיימר, זו האופציה לתכנת מראש את הפעלת המכונה גם בזמן שינה או כאשר נמצאים מחוץ לבית. לא לכל אחד זה רלוונטי, אך רבים האנשים שזה פקטור חשוב עבורם בבחירת המכונה שלהם. אם עושים זאת כמובן שזה צריך להישקל בקפידה כדי זה שזה לא יבזבז חשמל או יעשה לכם בעיות.
  • חיסכון – משהו שחשוב להרבה אנשים כשהם בוחרים את מכונת הכביסה לביתם, וחשוב שתיקחו גם אתם בחשבון, זה האם למכונה יש מגנון של חיסכון. בדים שונים זקוקים לטיפול שונה ומצריכים כמות שונה של חשמל, מכונות שיכולות לעשות התאמה לסוגי הבדים מאפשרות חיסכון משמעותי שיקל על השימוש בחשמל.

 

אחריות

דבר נוסף שחשוב שתשימו לב אליו, זו האחריות במכונות איכותיות ומוכרות כמו מכונת כביסה בוש, תראו שהן מגיעות עם אחריות ששומרת עליכם במקרה של תקלות. נהוג לקבל אחריות לשנה שכוללת תיקונים וביקורים של טכנאי, ניתנת גם אופציה בדרך כלל להאריך את האחריות לכמה שנים נוספות, מה שמומלץ לעשות, כי העלויות ללא אחריות קשות.

 

אל תתפשרו איכות

יש הרבה דגשים בבחירת המכונה החדשה לביתכם, דברים שאולי כבר שמעתם עליהם ודברים שאולי חדשים לכם, אך בסופו של דבר מה שהכי חשוב זו האיכות. מול חברה אמינה, שמביאה מכונה איכותית, תוכלו להתנהל בצורה הנוחה ביותר ולקבל מענה מהיר וטוב לכל תקלה או בעיה שעלולה לקרות. בבחירה שתעשו, שימו לב שאתם לא מתפשרים.

מכונת כביסה

מכונת כביסה
מה היה לנו עד כה?