3  מוצרים חשובים שעוזרים לנו לשמור על היגיינה בשירותים

לכולנו חשוב לשמור על היגיינה. הקורונה שביקרה אותנו, לימדה אותנו שיעור בחשיבות השמירה על היגיינה וכיום, אין ילד שלא יודע על חשיבות השמירה עליה, בין אם ברחיצת ידיים עם סבון, התעטשות אל תוך המרפק ולא אל כף היד ועוד. אך אם תשימו לב, פעמים רבות השמירה על ההיגיינה הופכת לקלה משמעותית בשילוב מוצרי עזר המסייעים לנו לשמור על היגיינה ברמה גבוהה. 

חשיבות השמירה על ההיגיינה בחדר השירותים

חדר השירותים הוא החדר בו מספר החיידקים האופציונלי הוא הרב ביותר. הוא התחנה האחרונה בשרשרת המזון והוא המקום האידיאלי לחיידקים להתפתח ולהדביק אנשים בריאים אחרים. השמירה על היגיינה חשובה לא רק למי שהמערכת החיסונית שלו חלשה.

אין לנו מושג אלו וירוסים מסתובבים בגוף הקרובים לנו ואם חשובה לנו הבריאות, קריטי לשמור על חיטוי והיגיינה כנדרש.

היגיינה בחדר האמבטיה

פח לשירותים לשמירה על היגיינה

בחדר השירותים קיימים אינספור חיידקים. פעמים רבות נאלצים להשליך פסולת לפח ואם הפח הקיים הוא ללא מכסה והוא לא מותאם לשירותים, החיידקים עלולים להתפזר בחלל החדר. לשמירה על היגיינה חשוב שהפח המוצב בחדר השירותים יהיה פח בעל מכסה שימנע את התפשטות החיידקים ברחבי החדר.

 

מתקן לנייר לשמירה על היגיינה

נייר טואלט הוא המצרך הכי חשוב לנכנס לחדר השירותים. נייר הטואלט עלול לצבור חיידקים מידי כל אחד שרק רוצה לתלוש ממנו נייר… כדי למנוע אחיזה של אחד בגליל, חשוב להתקין מתקן לנייר. זה יכול להיות מתקן המותאם לגליל נייר טואלט, מתקן לניירות צץ רץ או כל מתקן אחר שמוצא חן בעיניכם והוא יצליח למנוע את התפשטות החיידקים מהידיים אל הנייר שהוא כר פורה לחיידקים.

 

סבונייה לשמירה על היגיינה

קיימת מצווה ליטול ידיים לאחר שהייה בשירותים ולברך ברכת אשר יצר. מלבד המצווה שתרוויחו בכך, אתם תבטיחו לעצמכם בזאת שטיפת ידיים כמו שצריך. התקינו סבונייה שתאפשר חיטוי ידיים עם סבון בצורה נגישה ויעילה.

 

לסיכום

השמירה על הבריאות חשובה לכולנו. לא פלא שכולנו רוצים לשמור על עצמנו כמה שיותר ולהקפיד על רמת היגיינה אופטימלית. בשירותים ציבוריים קשה עוד יותר לשמור על היגיינה ולכן מקומות נחשבים מתקינים מתקן להחלפת נייר אסלה על המושב עצמו, פחים ייעודיים לחדר השירותים ודואגים לכל פרט בדרך.

תכל'ס, אם חשוב לכם לשמור על היגיינה, הצטיידו בספריי חיטוי בתיק ואל כל שירותים ציבוריים שתיכנסו תדאגו לרסס את המושב, להשתמש בטישוי אישי מהבית ולשטוף לאחר מכן את הידיים היטב עם סבון, כמה וכמה פעמים. בסופו של בר ניתן לראות כי קיימים עזרים לשמירה על רמת היגיינה טובה, אך כל אלו לא יעזרו כל עוד וחדר השירותים לא יעבור ניקיון תמידי. חשוב להקפיד על ניקיון חדר השירותים בצורה יסודית עם חומרי ניקוי טובים ויעילים. בהצלחה.

היגיינה בחדר האמבטיה

היגיינה
מה היה לנו עד כה?