פינוי דירה

מצבים שונים הקשורים לפינוי דירה, שיפוצים או טיפול בירושות, מצריכים שירותי פינוי דירה מקצועיים שיטפלו בחפצים. חברות רבות מציעות שירותים של פינוי חפצים, אך אנו כמובן נרצה לבחור בחברה האמינה ביותר, ובזו שתדע לדאוג לחפצינו באופן הטוב ביותר.

במאמר הבא אספנו עבורכם מידע חיוני לגבי שירותי פינוי חפצים מדירות ומבתים, וגם כמה טיפים שימושיים שיעזרו לכם לבחור חברה לעבוד עמה! קריאה נעימה.

 

מתי נזדקק לפינוי דירה?

 

טיפול בירושות

לעתים, אלו העוברים מן העולם משאירים אחריהם ירושות לקרובי משפחה או אנשים קרובים אחרים, ופעמים רבות מדובר בחפצים גדולים וריהוט. חברות העוסקות בפינוי דירה, מציעות לדאוג לחפצים הכלולים בירושה, להעביר אותם למקום הדרוש או להעריך ולמכור אותם במידת הצורך.

 

טיפול בירושות

 

פינוי דירה

החיים הם לא תמיד צפויים, ולעתים אנו מוצאים את עצמנו במצבים המצריכים פינוי דירה מידי. חברות מקצועיות יכולות להופיע בפתח דלתנו תוך מספר שעות, ולפנות את חפצינו למקום שנבחר.

 

פינוי דירה

 

עזיבת דיירים

במידה ואנו משכירים דירה, ייתכנו מצבים שבהם הדיירים עוזבים את הדירה ומשאירים אחריהם חפצים ישנים המיועדים לפינוי. במידה ומדובר בחפצים גדולים כמו ספות וארונות, לעתים נעדיף להשתמש בשירותיה של חברה מקצועית לפינוי חפצים.

 

עזיבת דיירים

 

בחירת חברת פינוי דירה

השוק מציע מגוון של חברות המעניקות שירותי פינוי דירה, ועלינו לבחור את זו שהכי מתאימה לנו. ע"פ הפרסומים ברשתות הדיגיטליות השונות, כל חברה מבטיחה להעניק לנו את השירות הטוב ביותר, מה שעלול לבלבל אותנו בתור לקוחות שצריכים לבצע בחירה. ריכזנו עבורכם מספר דרכים לבחירת חברה אמינה לפינוי דירה.

 

בחירת חברת פינוי דירה

 

אל תוותרו על המלצות

השיטה הטובה ביותר לבחירת חברת פינוי חפצים, היא קבלת המלצה ממקור ראשון של בן משפחה, חבר או מכר שכבר השתמש בשירות. לא תמיד חוות דעת שכזו זמינה עבורנו, אך עדיין ביכולתנו להצליב המלצות ממספר מקורות שונים כדי לקבל תמונה אמינה יותר. באפשרותנו למצוא מידע דרך לקוחות קודמים, דרך אתר "מדרג", דף העסק, או אפליקציות שונות.

 

חברה עם מחירון ברור

תמיד נרצה לעבוד עם חברה "שקופה" ללקוח, וכזו שמציגה את המחירים באופן ברור. מיותר לציין שלא מומלץ לעבוד עם חברות בסגנון "אל תדאגו, נדבר בסוף", מכיוון שזהו מתכון בטוח לאי הבנות וצרות בשלב התשלום.

 

חברה עם שנות ניסיון

בעוד חברות צעירות לרוב סובלות מ"חבלי לידה" והן עדיין לא מאורגנות לחלוטין, חברות בעלות שנות ניסיון רבות צפויות להעניק לנו שירות הרבה יותר טוב. חברה מנוסה יודעת להימנע מטעויות שונות, ולרוב היא תהיה מסודרת יותר מבחינה ארגונית – מה שישפיע ישירות על השירות ועל העבודה שנקבל.

 

שירותים שניתן לקבל במסגרת פינוי דירה

פינוי דירה הוא שירות מורכב, הכולל בו מספר תתי שירותים שמעניקות החברות העוסקות בכך. אילו שירותים נוכל לקבל מחברות העוסקות בפינוי חפצים ודירות?

 

שירותים שניתן לקבל במסגרת פינוי דירה

 

קניית חפצים

חלק מעבודתן של חברות העוסקות בפינוי חפצים, היא גם הערכת שווי הפריטים השונים. פעמים רבות, ובמיוחד כשמדובר בירושות וחפצים בעלי ערך רב, יש צורך בשמאות מדויקת של הערך הכספי של הפריטים. בין החפצים הללו ניתן למנות רהיטים, ציורים, פריטי יודאיקה, אגרטלים, שטיחים יקרים ועוד. נציגי החברה יוכלו לתת לכם הערכה מדויקת של שווי הפריטים, ואף לרכוש אותם מכם במידת הצורך.

 

השלכת חפצים מבוקרת

לא כל חפץ ניתן להשלכה בפח הזבל הסמוך, ואחד מתפקידי החברות העוסקות בפינוי חפצים – הוא טיפול בהשלכה מבוקרת של חפצים גדולים או מסוכנים. השלכה של חפצים שלא ע"פ חוק, עלולה לגרור קנסות כלפי בעל הדירה.

 

פינוי מקלטים

מקלטים ומרתפים לעתים נותרים ללא שימוש במשך שנים רבות, עד שמחליטים שהגיע הזמן לפנות אותם מסיבות שונות. מקלט הוא מקום שצריך להיות זמין לשימוש כל הזמן, ומדובר בעיקר בעניין בטיחותי. מקלטים ומרתפים רבים נותרים מלאים בחפצים שונים, וחלקם אף הופכים לסוג של מחסן ברבות השנים. חברות פינוי דירה תוכלנה לפנות את המקלט שלכם, ולהכין אותו לשימוש או לשיפוץ.

 

פינוי חומרים מסוכנים

בעוד חלק מהאנשים מעדיפים לפנות את הדירה שלהם בכוחות עצמם, יש חפצים וחומרים שדורשים טיפול מקצועי. ייתכן ומדובר בבלוני גז ישנים, חומרים כימיים, חתיכות אסבסט, או חומרים מסוכנים אחרים שעלולים להזיק לנו.
במצבים אלו, מומלץ לשכור את שירותיה של חברה מקצועית, שתדע כיצד לטפל בחפצים והחומרים הללו מבלי לסכן אף אדם.

 

פינוי דירה עצמאי

האם ניתן לפנות דירה בעצמנו? בוודאי! אך יחד עם זאת, עלולות להיות סיבות שונות המונעות מאתנו לבצע זאת:

  • בעיות פיזיות ורפואיות המגבילות פעילות.
  • סדר יום או שגרת עבודה לחוצה.
  • חפצים גדולים או חומרים מסוכנים הדורשים טיפול מקצועי.

 

הכנות לקראת פינוי דירה

לאחר שמצאנו חברה אמינה שתעזור לנו בפינוי הדירה, הגיע הזמן לבצע מספר הכנות אחרונות. ראשית, מומלץ לקבל הצעת מחיר כתובה על העבודה, ולצורך זה ניתן להשתמש גם בהודעת וואטסאפ או דואר אלקטרוני.
במידה ואתם מתכוונים להשליך את החפצים, מומלץ לעבור עליהם פעם נוספת לפני הפינוי – כדי לבדוק שלא נותרו חפצים שאתם רוצים לשמור בכל זאת.

 

הכנות לקראת פינוי דירה

 

מחיר פינוי דירה

לכל פינוי דירה מחיר שונה, והצעת המחיר לרוב תיקבע ע"פ מספר פקטורים קבועים:

 

כמות החפצים

ככל שנדרוש לפנות יותר חפצים, כך תידרש עבודה רבה יותר מצד חברת הפינוי, ולכן גם המחיר צפוי לעלות בהתאם.

 

סוג השירות המבוקש

כל שירות טומן בחובו מחיר מעט שונה, ולכן יהיה הבדל אם תבקשו פינוי והשלכת חפצים, פינוי וניקוי, הובלת החפצים לדירה חדשה, וכו'.

 

אופי החפצים \ החומרים

פקטור נוסף שישפיע על מחיר פינוי דירה – הוא אופי החפצים \ החומרים. יש לקחת בחשבון שטיפול בחומרים מסוכנים הוא יקר יותר, משום שהוא טומן בחובו תוספת סיכון לעובדי החברה.

פינוי דירה

פינוי דירה
מה היה לנו עד כה?