למה כל כך קשה למצוא חברת ניקיון מקצועית?

מחפשים חברות ניקיון מקצועיות? ריכזנו עבורכם את בעלי המקצוע והחברות המומלצים ביותר, כאלו שיודעים לשלב בין מקצועיות גבוהה, שירות אדיב ועמידה בתו האיכות הנוקשה של "המקצוענים", הזמינו עכשיו:

עבודה עם חברת ניקיון ופוליש שאינה מקצועית עלולה להותיר אתכם עם מפח נפש גדול במקרה בטוב, ודירה חדשה או משופצת עם נזקים כספיים כבדים במקרה הרע. לכן ישנם מספר דברים חשובים ביותר שיש לדעת לפני שבוחרים בחברה המתאימה. אם אתם בדיוק במסע החיפוש – המאמר הזה בדיוק עבורכם.

הקיץ בעיצומו ובתקופה זו מקובל לראות עליה במספר מעברי הדירות. בתקופה זו רבים ממהרים לעבור לבית או דירה חדשה, לפני פתחה של השנה החדשה, ולכן מחפשים חברת ניקיון ופוליש. המאמר הבא יסביר כיצד תוכלו להשיג חברת ניקיון בתים טובה ומקצועית שתספק עבורכם שירות מעולה, אמין וזול.

אם בדיוק סיימתם בנייה של דירתכם החדשה, או לחילופין רכשתם בית – הנכם זקוקים לשירות חברת ניקיון לבתים ודירות שתנקה ותבריק את ביתכם לפני כניסתכם אליו. רוב המחפשים נעזרים באינטרנט על מנת למצוא חברה שתנקה היטב את הבית, לכן שימוש לב בחיפוש כי לחברה יש ממליצים ונהגו במשנה זהירות, אחרת כל הסיפור עלול להיגמר במפח נפש.

 

היזהרו מעוגמת נפש

לא מעט אנשים נכוו בעבר מחברות ניקיון לבתים. ישנן חברות שאינן מקצועיות ומציגות עצמן כחברות ניקיון ופוליש זולות ואמינות. חברות מקצועיות לא יציעו הצעות מחיר ללא ביקור בנכס המדובר, על מנת להעריך את גודל הנכס, חומרי הניקיון בהם ייעשה שימוש בדירה והאם בכלל יש צורך לעשות שימוש בחומרי ניקיון מיוחדים.

יש להעריך את גודל הנכס על מנת להבין כמה אנשי צוות יצטרכו להגיע ולתת יד במשימה, מה יהיה משך העבודה וכן להעריך סיבוכים או בלת"מים שעלולים לצוץ במהלך יום העבודה.  כל אלה בעצם יגלמו החברות המקצועיות בהצעת מחיר מסודרת, שלרוב תהיה הוגנת וחשוב מכל – סופית. כך ניתן יהיה לחסוך מצבים בהם המציאות בשטח אינה תואמת את הסיכום שנעשה מול הלקוח, וכך יימנע מפח נפש גדול במיוחד עבורו.

 

חברת ניקיון מומלצת

אם כן, כיצד תמצאו חברת ניקיון בתים מומלצת? כזו שתבצע את השירות באופן מקצועי, יעיל, אמין ובמחיר הוגן? היעזרו בחברים או בבני משפחה שנעזרו בעבר בשירות של חברות ניקיון בתים. שווה לשלם קצת יותר לחברת ניקיון מומלצת שכן בהיעדר המלצות – חפשו על המלצות על חברת ניקיון בתים לפני מעבר, ולעולם אל תבצעו הזמנה טלפונית.

התעקשו שבעל העסק יגיע אליכם ויגיש הצעת מחיר במקום, ותאמו עמם ציפיות ושאלו את השאלות הרלוונטיות. לדוגמא, כמה בעלי מקצוע יבצעו את העבודה? באילו חומרי ניקיון ישתמשו? וכדומה. בקשו המלצות על שירות דומה שחברת הניקיון ביצעה באזור בו אתם נמצאים בזמן האחרון, ובדקו את אותן ההמלצות עם הלקוחות שהחברה סיפקה עבורם את השירות.

דבר נוסף שכדאי לבדוק הוא הוותק של החברה. אם החברה עוסקת בתחום שנים רבות כנראה שצברה ניסיון רב ולכן בוודאות יהיו לה ההמלצות הרלוונטיות קרוב לאזור מגורכם. בקשו הצעות מחיר לפחות משלוש חברות ניקיון ולאחר מכן השוו את המחירים, אל תבחרו תמיד את ההצעה הזולה יותר – אלא אם אכן קיבלתם המלצות זולות על אותה החברה.

 

מה מציעה חברת ניקיון ופוליש לבתים ולדירות?

חברת ניקיון דירות ובתים חדשים לפני כניסת דיירים, נקראות בדרך כלל חברות פוליש וניקיון – שם שמושפע מהעובדה שהן נעזרות במכונת פוליש לקרצוף הרצפה. חברות אלו משתמשות לרוב בציוד וחומרים המתאימים לשירותי ניקיון דירות חדשות, או לניקיון בתים שעברו שיפוץ.

הניסיון הינו פקטור חשוב מאוד לביצוע השירות ולכן, שירות ניקיון שכזה מצריך מספר עובדים, כשכל אחד צריך להיות מקצועי בתחומו. שימו לב שישנן חברות שמפרסמות עצמן כנותנות שירות פוליש לרצפה בלבד, וקוראים לעצמן חברת פוליש – ובאמת מספקות שירות להברקת הרצפות בלבד.

חברת פוליש מקצועית מתעסקת בכל סוגי הרצפות, לרבות חידוש פרקט מעץ. חברת פוליש וותיקה תקע לחדש רצפות מסוגים רבים ושונים כמו רצפת שיש, רצפה מצוירת, רצפת צפחה, טרקוטה, וכו'.  חברות אלה יתמחו בדרך כלל בהסרת שטיחים מרצפות, חידוש הרצפה הישנה בעזרת מכונת ליטוש מיוחדת ועוד. אחד מהשירותים שיציעו יהיה פוליש קריסטל, למראה רטוב של רצפת הבית.

התהליך אינו גורם להחלקה ואינו משאיר סימנים כשגוררים את הרהיטים. למעשה, פוליש קריסטל מחזיק זמן רב ומשפר מאוד את מראה הבית.

 

מה בדרך כלל כולל השירות?

השירות כולל ניקוי כל התריסים והחלונות בבית, חדרים רטובים, ארונות הבית, ניקוי מתגי החשמל, ניקוי שקעים וניגוב אבק מהמזגנים וכמובן קרצוף הרצפה בעזרת מכונת פוליש לרצפה. חברת ניקיון בתים ודירות מקצועית באמת, תוציא תחילה את החלונות והתריסים ממקומם, ותנקה אותם באזור שאינו קרוב לקירות הבית.

לאחר מכן, תשאב את המסילות עם שואב אבק מקצועי וחזק, ולסיום תנקה את כל המסגרות עם חומרי הניקוי המתאימים. ניקוי החדרים הרטובים מחייב שימוש בחומרים שאינם מכילים חומצת מלח, שכן החומר עלול לפגוע בכלים הסניטרים ולגרום לנזק בלתי הפיך.

ניקוי ארונות הבית גם כן מצריך זהירות מרבית – ראשית, אין להשתמש במים כלל, מה שחברת ניקיון שאינה מקצועית לרוב עושה. רצוי שניקוי הארונות ייעשה בצורה הבאה – תחילה לשאוב את כל הלכלוך והנשורת בעזרת שואב מתאים, ולאחר מכן לנגב בעזרת מטלית לחה ולייבש בעזרת נייר סופג לבסוף.

שימוש באצטון או מדלל 21 לניקוי נתזי צבע אינו מתאים לכל ארון, ישנם ארונות המצופים בצבע הנעשה בתנור וחומרים אלו עלולים לפגוע בצורה קשה בצבע. גם ניקוי רצפה צרך להתבצע אך ורק על ידי בעל מקצוע, מכיוון שישנן סוגים רבים של רצפות, וחומר המתאים לרצפה מסוימת עלול להזיק לרצפה מסוג אחר. חברה שאינה מקצועית עלולה לגרום לכם לנזק.

 

לסיכום

יש להיעזר בשירותיה של חברת ניקיון מקצועית בלבד עבור מטלות אלו, ולכן יש לבצע את החיפוש וההמלצות הרלוונטיות, ובכך להימנע מעוגמת נפש במסווה של מחיר זול.

למה כל כך קשה למצוא חברת ניקיון מקצועית?

למה כל כך קשה למצוא חברת ניקיון מקצועית?
מה היה לנו עד כה?