ניקיון אחרי הדברה

מחפשים ניקיון אחרי הדברה? ריכזנו עבורכם את בעלי המקצוע והחברות המומלצים ביותר, כאלו שיודעים לשלב בין מקצועיות גבוהה, שירות אדיב ועמידה בתו האיכות הנוקשה של "המקצוענים", הזמינו עכשיו:

בעלי המקצוע של חברת "המנקים מהעיר" מספרים לנו, שאחת השאלות הנפוצות ביותר שהם מקבלים מלקוחות – מדברת על ניקיון אחרי הדברה. אנשים לא יודעים האם זה אפשרי או מותר, ואינם מעוניינים לפגוע בטיב ההדברה בבית או במשרד שלהם. במאמר הבא, אספנו עבורכם מידע חיוני לגבי ניקיון אחרי הדברה, וטיפים ממה כדאי להימנע במצב זה! קריאה נעימה.

ניקיון אחרי הדברה במרכז

ניקיון אחרי הדברה בצפון

ניקיון אחרי הדברה בדרום

ניקיון אחרי הדברה בשרון

ניקיון אחרי הדברה בחיפה

ניקיון אחרי הדברה בירושלים

ניקיון אחרי הדברה ביהודה ושומרון

 

חשיבות הניקיון בביתנו

למרות שרוב האנשים מאמינים שניקיון הוא בעיקר עניין של נראות, מדובר בהרבה יותר מכך. המומחים של חברת "המנקים מהעיר" מסבירים לנו, שניקיון משפיע על רבדים רבים בחיינו, ולעתים אפילו כאלו שלא היינו מעלים על דעתנו. אילו השפעות טומן בחובו ניקיון הבית או המשרד שלנו?

חשיבות הניקיון בביתנו
חשיבות הניקיון בביתנו

שמירה על הבריאות

בין הדברים החשובים ביותר – ניתן למנות את השמירה על בריאותנו.
כשאנו מנקים את הבית שלנו באופן תדיר, אנו למעשה מונעים הצטברות של חיידקים, פטריות, אבק, ויצורים מיקרוסקופיים החיים באבק. כל האלמנטים הללו מסכנים את בריאותנו בטווח הרחוק והקרוב, והם עלולים לגרום לנו לתופעות כמו גירודים, התעטשויות, אלרגיות וקשיי נשימה.

 

רושם כללי חיובי

גם כשמדובר בבית הפרטי שלנו, ובטח כשמדובר במקום העבודה שלנו – איכות הניקיון במקום תשפיע על הרושם הכללי שאנו יוצרים על אורחינו. ייתכן שמדובר בלקוחות, שותפים עסקיים, ספקים, בני משפחה או חברים – ובכל מקרה, אנו מעוניינים להשאיר עליהם רושם חיובי! הניקיון הוא כרטיס הביקור שלנו, והוא ישפיע רבות על התדמית שנוצרת כלפינו בצד השני.

 

יכולת ריכוז וחיוניות

ניקיון וסדר בבית או במשרד שלנו – יביא לתוצאות טובות יותר מבחינת תפקוד וביצועים! כשאנו יושבים בחדר נקי, בין אם מדובר בבית שלנו ובין אם מדובר במשרד – באפשרותנו להתרכז ביתר קלות, ולכן אנו הופכים ליעילים וחיוניים הרבה יותר במטלות שלנו! אז, אם אתם מוצאים את עצמכם מתקשים להתרכז בבית או במשרד – ייתכן שאתם פשוט צריכים לנקות!

 

ניקיון אחרי הדברה

אנשים רבים מבצעים הדברה מקצועית בביתם, במשרד שלהם, בבניין, או בכל חלל אחר – במטרה למנוע שהיית וקינון מזיקים שונים. כשאנו מבצעים הדברה, נשאלת השאלה האם אנו יכולים לנקות כרגיל, והאם זה בכלל כדאי לאחר הדברה? מסתבר שהתשובה תלויה במספר פקטורים, שאותם ניתן לבדוק מול בעל מקצוע בתחום הניקיון:

ניקיון אחרי הדברה
ניקיון אחרי הדברה

פרק הזמן שעבר מההדברה

יש חשיבות לזמן שבו בוצעה ההדברה, וזה ישפיע על היכולת לנקות, על החומרים שבהם נשתמש, ועל המקומות שעליהם נשים דגש בזמן הניקוי.

 

חומרי הניקוי

חברות ניקיון משתמשות בחומרים מסוגים שונים, והן גם מחזיקות בידע מקצועי לגבי השימוש בחומרים הללו. כשאנו מדברים על הדברה, יש חומרים מסוימים שפחות מומלצים לשימוש יחד עם חומרי הדברה ספציפיים – ולכן יש להתייעץ עם בעל מקצוע לגבי עניין זה. שימוש בחומרים שאינם מתאימים, עלול ליצור כתמים ונזקים אחרים לרצפת הבית שלנו, וגם עלול לבטל את השפעתם של חומרי ההדברה במידה מסוימת.

 

המקומות שבהם ננקה

אנשי המקצוע של חברת "המנקים מהעיר" – בין חברות הניקיון המובילות, מסבירים לנו שיש חשיבות מרבית גם למקומות שבהם ננקה לאחר ההדברה. ניקיון אחרי הדברה – חייב להיעשות תוך התחשבות במקומות שבהם הונחו חומרי ההדברה, וזה משהו שמשתנה בין הדברה להדברה. כך למשל, יש הדברות שבהן החומר נמרח על רצפת הבית, ויש כאלה שבמהלכן חומרי ההדברה מרוססים דווקא בפינות.

 

חברת ניקיון אחרי הדברה

מגוון חברות הניקיון הוא גדול מאוד, ועלינו לבצע בחירה נכונה וחכמה כדי לקבל שירות איכותי. המומחים של חברת "המנקים מהעיר" עזרו לנו להבין, מהם האלמנטים שעליהם מומלץ לשים דגש כשאנו מחפשים חברת ניקיון אחרי הדברה:

חברת ניקיון אחרי הדברה
חברת ניקיון אחרי הדברה

וותק חברת הניקיון

כשאנו מדברים על חברות ניקיון ובכלל – הוותק משחק תפקיד עיקרי, והוא ישפיע רבות על צורת ההתנהלות והעבודה בחברה. חברות שפועלות כבר שנים רבות, מתאפיינות ברוב המקרים בשירות לקוחות איכותי, עובדים מקצועיים, חומרים וציוד מתקדמים, ועוד.

 

חוות דעת והמלצות

כמו בכל תחום אחר, גם כשאנו מחפשים חברת ניקיון אחרי הדברה – נהיה מעוניינים לשמוע חוות דעת מלקוחות שכבר קיבלו שירות מהחברה. המלצה ממקור ראשון היא תמיד הטובה ביותר, אך היא לא תמיד זמינה עבורנו. ניתן גם למצוא חוות דעת אינטרנטיות, אך מומלץ להצליב חוות דעת שכאלה ממספר מקורות – כדי לקבל תמונה אמינה יותר.

 

ציוד וחומרים

לפני שיחתכם הראשונה עם חברת הניקיון, באפשרותכם לעשות סקר שוק קצר ולקבל מידע על חומרים וציוד נפוצים בענף הניקיון. למה בעצם עליכם ללמוד על התחום? ובכן, באופן זה תוכלו להציג שאלות מקצועיות יותר לנציגי חברת הניקיון, ולהבין עם מי "יש לכם עסק". כשאנו מחפשים ניקיון אחרי הדברה – אנו מעוניינים בחברה המשתמשת בציוד ובחומרים הטובים ביותר, ופחות בחברה שאינה מעודכנת בחידושים בענף.

 

מתי נצטרך ניקיון אחרי הדברה?

ישנם מספר מצבים שבהם נחפש חברה המעניקה ניקיון לאחר הדברה:

מתי נצטרך ניקיון אחרי הדברה
מתי נצטרך ניקיון אחרי הדברה

ניקיון בתים פרטיים

לאחר שביצעתם הדברה בביתכם הפרטי, חברת ניקיון מקצועית תוכל להעניק לכם שירותי ניקיון איכותיים, תוך המלצה על החומרים שבהם כדאי להשתמש במצב זה.

 

ניקיון משרדים

הדברת משרדים היא נפוצה, והיא חשובה על מנת למנוע קינון של מכרסמים, עש, ומזיקים נוספים. כמו כן, עקב התנועה הרבה במשרד – הוא דורש ניקיון בצורה שוטפת, ולכן בעלי משרדים רבים מחפשים חברת ניקיון אחרי הדברה.

 

ניקיון בניינים

ניקיון אחרי הדברה נדרש גם עבור בנייני משרדים או מגורים – שבהם מתבצעות הדברות באופן תקופתי. ההדברות נועדות למנוע קינון של מזיקים שונים, בשטחים כמו לובי, מסדרונות, חדרי מדרגות, מקלטים, ואזורים נוספים שאינם נמצאים באחריות הדיירים.

הדברה היא שירות מבוקש בכל ימות השנה, ובמיוחד עם הגעתם של ימי הקיץ והאביב. אנשים רבים בוחרים להזמין שירות ניקיון אחרי הדברה, כדי להסיר את שאריות חומרי ההדברה וגוויות החרקים שכבר הושפעו מחומרי ההדברה.ביצוע הדברה ללא ניקיון אחריה, טומן בחובו מספר סכנות אפשריות, ובהן נדון במאמר הבא בתוספת טיפים ומידע חיוני בנושא.

 

ביצוע הדברה בבית

שירותי הדברה הם נפוצים במיוחד, והם מאפשרים לנו להתמודד עם מזיקים שונים דוגמת חולדות, תיקנים, פשפשים ועוד.המזיקים השונים עלולים להעביר לנו מחלות באמצעות זיהום המזון שלנו, עלולים להרתיע אותנו, ועלולים להטריד את מנוחתנו באמצעות עקיצות וגירודים.

 

מדוע חשוב לבצע ניקיון אחרי הדברה?

ניקיון אחרי הדברה הוא פעולה הנחשבת בגדר חובה, ויש לכך מספר סיבות עיקריות:

  • הפחתת הסיכון עבור תינוקות וחיות מחמד
  • תינוקות הזוחלים על הרצפה, וחיות מחמד הנמצאות בקרבת הקרקע רוב הזמן – חשופים יותר לרעלים הנמצאים בחומרי ההדברה, ולכן הם נמצאים בסכנה ממשית.

ניקיון אחרי הדברה מאפשר לנו להיפטר מעודפי חומרי ההדברה, ולהפחית באופן משמעותי את הסיכון עבור הזאטוטים היקרים וחיות המחמד שלנו.

 

שילוב חומרים כימיים

כשאנו מעוניינים לבצע ניקיון אחרי הדברה, רצוי שנזמין חברת ניקיון מקצועית שתדע באילו חומרים להשתמש.לעתים, שילוב של חומרי ההדברה עם חומרים כימיים שאינם מתאימים – עלול ליצור אפקט בעייתי ורעיל אף יותר מהרגיל.

 

מתי מבצעים ניקיון אחרי הדברה?

חשוב לציין, שלמרוות חשיבותו של הניקיון לאחר פעולת ההדברה, אין לבצע אותו בסמוך לה. עלינו להמתין כ- 48 שעות, או תקופת זמן אחרת בהתאם להוראות המדביר, ורק אחרי כן לבצע את הניקיון.הסיבה לכך, שאנו צריכים להעניק לחומרי ההדברה את הזמן הנחוץ כדי "להיתפס" היטב בפינות הבית, ובמגרעות שבהן המדבירים מניחים את החומרים השונים.

 

הזמנת בעל מקצוע לניקיון לאחר ההדברה

השוק מציע חברות ניקיון רבות, ועלינו לבחור בצורה נכונה את בעל המקצוע שעמו אנו מעוניינים לעבוד. אספנו עבורכם מספר טיפים שימושיים בנושא:

 

חפשו המלצה ממקור ראשון

כשאנו בוחרים בעל מקצוע מכל תחום, הדרך הטובה ביותר היא לקבל המלצה ממקור ראשון של בן משפחה או חבר שכבר השתמש בשירות והיה מרוצה. לא תמיד באפשרותנו להשיג המלצה כזו, ובמקרה שכזה אנו יכולים להצליב המלצות ממספר מקורות שונים (למשל גוגל, פייסבוק, אתר מדרג), ולקבל מושג רחב יותר על בית העסק.

 

צרו קשר טלפוני

העידן הדיגיטלי מעודד תקשורת שאינה טלפונית, וכיום אנו מוצפים באופציות שונות לסגירת עסקאות מבלי לתקשר באופן בין-אישי עם בעלי המקצוע.ייתכן מאוד שאופציות אלה מתאימות במקרים מסוימים, אך במקרה של עבודה עם חברת ניקיון – אנו ממליצים ליצור קשר טלפוני לפני סגירת העסקה. בשיחה תוכלו להתרשם מטון הדיבור, האדיבות והמקצועיות, וכמובן לבקש את כל הפרטים הנחוצים לכם.

 

בקרו באתר האינטרנט

ברוב המקרים, אתר האינטרנט של חברת הניקיון יכול לספר לכם הרבה על השירותים שמעניקה החברה ללקוחותיה, והוא גם יכול לשקף לכם פחות או יותר "עם מי יש לכם עסק". גלישה לאתר האינטרנט של חברת הניקיון, הוא עוד חלק בתצרף השלם שיעזור לכם לקבל החלטה סופית.

 

ניקיון אחרי הדברה – עשה זאת בעצמך?

אנשים רבים בוחרים לבצע ניקיון אחרי הדברה בכוחות עצמם, ונשאלת השאלה האם זוהי אכן הבחירה הנכונה, אז מה ההבדל בין חברת ניקיון מקצועית לניקיון עצמי?
אספנו עבורכם מספר יתרונות בעת הזמנת חברת ניקיון מקצועית, לביצוע ניקיון אחרי הדברה:

 

החומרים והציוד

מטבע הדברים, חברות ניקיון מעודכנות בכל החידושים האחרונים בענף הניקיון, ולכן הן משתמשות בציוד המתקדם ביותר ובחומרים החדישים ביותר, וגם ניקיון בחומרים טבעיים כל אלו מבטיחים לכם עבודה ברמה אחרת לחלוטין, ומעניקים לכם אפקט ניקיון שיימשך זמן רב הרבה יותר, חשוב לדעת למה להשתמש בחומרי ניקיון איכותיים בזמן העבודה.

 

בעיות רפואיות

לא לכולנו יש את הפריבילגיה לבצע ניקיון אחרי הדברה בעצמנו, וחלקנו סובלים מבעיות שונות כמו בעיות ברכיים, כאבי גב, בקע ועוד.במצבים אלו, מומלץ שלא להחמיר את הבעיות הרפואיות, ולהשאיר את הניקיון למקצוענים שמורגלים בעבודה זו.

 

איכות העבודה

גם אם אנו חרוצים ויסודיים מאוד, עבודתנו לא תשתווה לזו של עובדי ניקיון מקצועיים. כשאנו מזמינים חברת ניקיון לביצוע ניקיון אחרי הדברה – אנו מבטיחים לעצמנו רמה גבוהה של ניקיון, ראש שקט, ובית מנצנץ!

 

זמן שווה כסף

חלקנו פנויים במהלך חלק גדול מהיום, אך יש מאיתנו כאלו המנהלים שגרה לחוצה במיוחד. את זמננו הפנוי, אנו לעתים מעדיפים לבלות עם המשפחה או בטיפוח תחביבים שונים כמו ספורט, חוגים, טיולים וכו'. עבור אותם אנשים שמעריכים את הזמן שלהם, בהחלט מומלץ להזמין חברת ניקיון שתטפל בבית ותשאיר לנו את הזמן הפנוי שלנו לעצמנו, אבל כנראה לפני שתצאו לחופשה שלכם תרצו להזמין חברה ניקיון עם מחיר מתאים לכיסכם.

 

 

מחיר ניקיון אחרי הדברה

לכל ניקיון אחרי הדברה מחיר שונה, ומה שייקבע את הצעת המחיר הסופית הוא שילוב של מספר פרמטרים. למרות שכל חברת ניקיון עובדת באופן מעט שונה, ריכזנו עבורכם את הפקטורים העיקריים שישפיעו על הצעת מחיר ניקיון אחרי הדברה:

למאמר: 5 טיפים מומלצים להשוואות מחירי חברות ניקיון

מחיר ניקיון אחרי הדברה
מחיר ניקיון אחרי הדברה

סוג השירות

חברות ניקיון מתמחרות את מחירי השירות שלהן גם ע"פ סוג הניקיון המבוקש. בעוד חלק מהאנשים בוחרים להזמין ניקיון רצפות סטנדרטי, אחרים מעוניינים בשירותים כמו ווקס, פוליש, ניקיון תריסים וחלונות, ועוד.

 

שטח הבית

הפקטור שייקבע במידה המשמעותית ביותר את מחיר ניקיון אחרי הדברה, הוא גודל השטח הדורש ניקיון. ככל שהדירה היא גדולה יותר, כך תידרש עבודה רבה יותר מצד בעלי המקצוע, ולכן גם המחיר צפוי לעלות בהתאם.

 

מועד הזמנת השירות

הזמנת שירות ניקיון אחרי הדברה במועדים שאינם טריוויאליים כגון חגים, סופי שבוע וחופשים, צפוי לייקר מעט את השירות. הסיבה לכך היא, שהדבר דורש התגמשות מצד בעלי המקצוע, ומצריך מהם לעבוד בזמנים פחות נוחים עבורם.

מספר מצבים שבהם נחפש חברה לניקיון לאחר הדברה כדי להסיר את שאריות חומרי ההדברה וגוויות החרקים שמגיעים לאחר כמה ימים כמו קינון של מכרסמים, עש, חולדות, תיקנים, פשפשים ומזיקים נוספים.
ניקיון אחרי הדברה הוא בגדר חובה! ויש לכך מספר סיבות: הפחתת הסיכון עבור תינוקות וחיות מחמד החשופים לרעלים הנמצאים בחומרי ההדברה בגלל היותם קרובים לריצפה.