למה חשוב לנקות לפני כניסה לבית חדש

מחפשים חברות ניקיון מקצועיות? ריכזנו עבורכם את בעלי המקצוע והחברות המומלצים ביותר, כאלו שיודעים לשלב בין מקצועיות גבוהה, שירות אדיב ועמידה בתו האיכות הנוקשה של "המקצוענים", הזמינו עכשיו:

אתם עשויי לחשוב שניקיון בית חדש ידרוש מכם את הפעולות השגרתיות הנחוצות לניקיון בית אמנם זה בהחלט לא כדאי. בית חדש, במיוחד אם היו בו דיירים לפני דורש עבודת ניקיון יסודית. במאמר הזה ניתן לכם את כל הטיפים וההנחיות שאתם צריכים להכיר לניקיון בית חדש באופן עצמאי. נדבר גם על אפשרות נוספת. הזמנת חברת ניקיון חיצונית. למה זה כדאי, כמה זה עולה ואיך מוצאים אחת כזאת?

 

מה קריטי בניקיון בית חדש?

ניקיון בית חדש ממש לא דומה לניקיון בית באורח רגיל. במקרה של בית חדש יש לבצע פעולות ניקיון הרבה יותר אינטנסיביות, ממושכות, ככל הנראה שתצטרכו עזרה מחברים וחומרים שבשגרה לא הייתם משתמשים. במקרים רבים של בית חדש תצטרכו להתמודד עם עובש, פטריות ולכלכוך שנאסף לאורך זמן בנקודות מסוימות בבית כגון השירותים.

הצטברות החיידקים בבית חדש תצרוך מכם עבודה מרובה, בואו נדבר על איך מנקים בית חדש באופן עצמאי.

 

דגשים לניקיון עצמאי

בחדרי האמבטיה תוכלו לנקות את האבנית מהזכוכיות של הדלתות, עובש שתצטרכו לנקות באמצעות חומרי ניקיון מיוחדים. במטבח תצרכו לנקות את כל הארונות בבית באופן יסודי ביותר. את הרצפה תצטרכו לקרצף וככל הנראה לנקות יותר מפעם אחת, במקרים של לכלכוך מיוחד יש גם כאן להשתמש בחומרי ניקיון אגרסיביים.

תצטרכו לעבור על כל החלונות בבית, גם על החלק הפנימי וגם על החלק החיצוני. יש להשתמש רק במטליות מיוחדות לחלונות ומומלץ לקנות מטליות רב פעמיות שימשו אתכם בהמשך. תוכלו להוציא את החלונות ממקומם ולנקות אותם. תצטרכו לעבור על המון נקודות שבדרך כלל אולי לא הייתם מנקים. כמו אריחים, משקופים, מקומות גבוהים וכד'.

אנחנו ממליצים לכם לעשות לוח זמנים מסודר לניקיון הבית מכיוון שזה עשוי לקחת זמן ופעולות רבות. בנוסף לכך כמובן להתחיל לגייס את חבריכם לסיוע, זה יכול לחסוך לכם זמן רב וכמובן ידע וניסיון יוכלו בהחלט לסייע לכם.

 

מתי אפשר להיעזר בחברת ניקיון מקצועית

הסיפור הזה של ניקיון בית חדש נשמע לכם קצת יותר מורכב ממה שחשבתם? ניקיון בית באופן עצמאי דורש המון זמן ואנרגיות שבהחלט וייתכן ואין לכם רצון להוציא. חברת ניקיון מקצועית תוכל לעשות עבורכם את כל עבודת הניקיון שבית חדש צריך. חוץ מהעובדה כי חברת ניקיון תעשה את העבודה עבורכם ותחסוך עבורכם זמן פנוי רב, ישנם יתרונות נוספים.

חברת ניקיון מגיעה עם חומרי ניקיון איכותיים וממוקדים שצריך בדרך כלל לניקוי בית חדש. לחברת ניקיון יש ניסיון וידע יקר ערך שבהחלט ישמש את תהליכי ניקיון הבית שלכם. תוכלו להזמין חברת ניקיון באופן מידי והניקיונות יתבצעו בהקדם.

לחברות ניקיון גם יש אמצעים שלא תוכלו להשתמש בעצמכם כמו אמצעים לביצוע פוליש לרצפה, שזהו ניקיון אינטנסיבי לרצפה שרלוונטי לבית לאחר כמה שנים כאשר אתם רוצים להחזיר את מצב הרצפה שלכם לקדמותה.

 

מה העלות ולמה לצפות?

ישנם מספר גורמים שייקבעו את המחיר שחברת ניקיון תדרוש מכם. ראשית המוניטין וחוזק המותג של חברת הניקיון. כמות החדרים בבית, סוג הרצפה ומספר השירותים. עלות לניקיון בית עשויה לנוע באזור ה1500 ₪. ממומלץ לפנות לכמה חברות ניקיון בשביל לבצע השוואת מחירים אפקטיבית ולהבין מה מצב השוק.

בכל מקרה, לא מומלץ לשלם דווקא את המחיר הזול ביותר, שכן אתם רוצים שפעולות הניקיון יהיו איכותיות ויסודיות ובדרך כלל תשלום שהוא לכל הפחות לא מופחת אמור להביא את חברת הניקיון לספק לכם שירותי ניקיון טובים. אתם משלמים כאן גם על ביטוח המנקים, גם על שירות הניקיון וגם על חומרי הניקוי שחברת הניקוי מספקת.

 

איך למצוא חברת ניקיון?

קודם כל אנחנו ממליצים לכם להתייעץ עם השכנים שלכם, במידה והזמינו בעבר חברת ניקיון והיו מרוצים מביצועיה ייתכן וזאת תהיה האפשרות הטובה ביותר עבורכם, שכן מבנה הבית עשוי להיות דומה וכמובן המיקום הזהה. ניתן להתייעץ גם עם חברים ובני משפחה שאתם סומכים עליהם, עדיף כאלו שגרים בקרבת מקום מגוריכם או בעלי מבנה בית זהה.

במידה ואתם לא יכולים להתייעץ עם מישהו בנוגע לחברת ניקיון מסיבות כאלו ואחרות, תוכלו לחפש באופן עצמאי. תוכלו למצוא מגוון של המלצות וביקורות אובייקטיביות לחלוטין ברשתות החברתיות, הבלוגים השונים והפורמים שיש באינטרנט.

חיפוש קצר במנועי החיפוש ותמצאו במהרה כמות בלתי מוגבלת של חברת ניקיון מסוגים שונים במחירים מגוונים. כל מה שתצטרכו יהיה לעשות השוואת מחירים ולראות מי חברת הניקיון שמציעה את שירותי הניקיון האיכותיים ביותר שמתאימים לצרכים האישיים שלכם.

 

טיפים לפני שאתם מזמינים חברת ניקיון

במידה והדירה לא גדולה אבל אתם לא מעוניינים לבצע את הניקיון בעצמכם, לא חייב חברת ניקיון וניתן להסתפק במקרים מסוימים בעוזר בית/מנקה עצמאי. תוכלו לקנות עבורו את כל חומרי הניקוי הנחוצים ולהעביר לו את כל ההנחיות שאספתם מהאינטרנט וחבריכם עבור ניקיון בית חדש.

במידה ואתם רוצים מעט להוזיל את עלות ניקיון הבית תוכלו בהחלט לעשות זאת. שימו את הכפפות ותרימו את המטליות, תתחילו לנקות בעצמכם. במידה וניקיתם חלקים מסוימים בבית ותצטרכו את חברת הניקיון רק לעבודות שלא תוכלו לעשות בעצמכם, כמו למשל פוליש או שימוש בחומרי ניקיון בעלי ריכוז גבוה, תוכלו להזמין שירות לניקיון על ידי חברת ניקיונות במחיר מוזל.

 

סיכום

כמו שאתם מבינים כעת, ניקיון בית חדש הוא לא דבר כזה פשוט. במידה ותחליטו לעשות את זה בעצמכם תידרשו לבצע עבודה מרובה, קניית החומרים המתאימים ותכנון מקדים. אנחנו ממליצים לכם במידה ויש לכם תקציב לכם להזמין שירותי ניקיון מחברת ניקיונות.

היתרונות מרובים כמו שציינו, הזמן שזה חוסך עבורכם, הניסיון והמקצועיות שמביאים איתם המנקים, חומרי הניקוי המתקדמים וכמובן התוצאה שתהיה בית נקי וחדש אבל באמת, זה פשוט שווה את זה. במיוחד היום שלמצוא שירותים שונים ולהזמין אותם באופן מידי זה קל יותר מתמיד.

למה חשוב לנקות לפני כניסה לבית חדש

למה חשוב לנקות לפני כניסה לבית חדש
מה היה לנו עד כה?