5 טיפים מומלצים להשוואות מחירי חברות ניקיון

קניתם דירה חדשה? סיימתם שיפוץ בבית? שוכרים חדשים נכנסים לדירה שלכם? בכל המצבים הללו, מומלץ במיוחד לבצע ניקיון פוליש

מקצועי לדירה.

ניקיון הפוליש אינו עניין של מה בכך, ונדרשת השקעה עבורו גם מצד חברת הניקיון וגם מצדכם, בעלי הבתים.

עיקר ההשקעה שתידרשו אליה, היא עריכת סקר שוק משמעותי לבחירת החברה.

כיצד תמצאו את החברה המתאימה לכם ביותר?

 

מה זה ניקיון פוליש?

עוד קודם שנצלול אל הכלים לעריכת סקר שוק למציאת חברת ניקיון, חשוב שנבין מהו ניקיון פוליש. ניקיון פוליש הינו ניקיון יסודי, הנערך כשרוצים לצחצח לחלוטין את הדירה ולנקות לכלוכים שלא יוסרו בניקיון רגיל. פעמים רבות, מדובר בלכלוכי צבע, כתמי שפכטל, בוץ ואבק שהצטברו ונדבקו באופן שלא ירד בניקוי פשוט ועוד.

מכונת הפוליש מקרצפת את הרצפות, אריחי השיש, משטחי הבטון או את המדרגות באופן שלא מותיר ללכלוכים סיכוי. המכונה תסיר את הכתמים, מבלי לפגוע בבית. לאחר הניקיון עם המכונה, יבוצע ניקוי עם חומרי הברקה מקצועיים, שיותירו את המשטח מבריק ומצוחצח.

 

מתי מתאים ניקיון פוליש?

כפי שניתן להבין מהכתוב עד כה, הניקיון נצרך בשלל מצבים. החוט המקשר בין כולם הוא אירוע קודם, היוצר לכלוך באופן בלתי סביר. המצב הקלאסי ביותר הוא שיפוץ הבית. במהלך השיפוץ, בין אם מדובר בצביעה, בהחלפת רצפות, בשבירת קיר או בכל שיפוץ אחר, נוצר לכלוך רב המצריך ניקיון פוליש מסוג שפורט לעיל.

מצב נוסף הוא כניסה לדירה חדשה. דירה יד ראשונה לא תהיה מצוחצחת דיה ותסבול מלכלוכים מהבניה הדורשים ניקוי. גם דירה יד 2 תצריך ניקוי יסודי, כדי לשוות תחושה חדשה ואידיאלית בזמן הכניסה לבית.

 

פרמטרים חשובים להשוואה בין חברות ניקיון

לאחר שהבנו מהו הניקוי ומתי הוא נצרך, נבין מהם הקריטריונים החשובים לבחירת חברת פוליש. שכלול של כל הקריטריונים, יוביל אותנו לבחירה המושלמת.

 

מחיר

ההשוואה המעניינת ביותר היא בין מחירי החברות. חשוב להבין, שהמחיר נקבע לפי מספר קריטריונים. אל תתפתו לבחור בחברה עם המחיר הזול! מחיר זול עלול להעיד על עבודה זולה ולא איכותית, שעלולה לפגוע לכם בבית וגם לנקות בצורה לא מספיק טובה.

הקריטריונים לפיהם נקבעת העלות, הם מקום הדירה, מצב הבית מבחינת ריהוט, שכן פוליש לבית מרוהט יעלה יותר מפוליש לבית ריק, גודל הבית והימצאות ריצוף חוץ – מרפסת. לשם הדוגמה, ניקוי של דירה באזור המרכז, בגודל של  100-130 מ"ר, עם מרפסת בגודל של עד 50 מ"ר, יעלה כ-2800 שקלים. מחיר נמוך מכך, עלול להעיד על ניקיון לא מקצועי דיו.

 

איכות המכשור

מכונות הפוליש השתכללו במיוחד בשנים האחרונות. הודות לכך, האיכות של ניקיון עם ציוד משוכלל וחדיש עולה עשרת מונים על ניקוי עם מכשור ישן. וודאו עם החברות האם הציוד שלהם איכותי וחדיש דיו.

 

איכות אנושית – ניסיון!

טיב הניקיון לא תלוי במכשירים בלבד, אלא גם, ואולי בעיקר, באיכות האנושית של צוות הניקוי. אין תחליף לניסיון. חברות הפועלות בשוק שנים רבות ואשר צוות המנקים שלהם מנוסה במיוחד, יניבו תוצאות טובות יותר מאלו של חברות חדשות עם מנקים פחות מנוסים.

 

אחריות

אין מה לעשות. בני אדם עלולים לשגות ולפעמים גם מכונות עושות בעיות, ולפעמים לאחר הניקוי צצות בעיות או נקודות שלא התנקו בצורה ראויה. לכן, חשוב לבחור בחברה שתיקח אחריות על העבודה שלה ובמידת הצורך תגיע ותתקן את מה שנדרש.

 

זמן עבודה

בחרו רק חברה שתבצע את העבודה במהירות וביעילות. חברות לא מקצועיות יעבדו לאט ועם הפסקות ויקשו עליכם בהתנהלות השוטפת. משכך, בררו עם החברה תוך כמה זמן תבוצע העבודה ובחרו בחברה שתציע את הזמן הסביר ביותר.

 

לסיכום

ישנם מספר קריטריונים חשובים לבחירת חברת פוליש. המדדים החשובים ביותר הם מחיר הניקוי, איכות המכשור, האיכות והניסיון של הצוות האנושי, לקיחת אחריות מצד החברה ומשך העבודה. בהצלחה!

שואב

 

מה היה לנו עד כה?